Informace k fotbalovým kempům


Program kempů

Tréninkové jednotky

2 - 3 tréninkové jednotky denně, brankářský trénink, modelové utkání, cvičení ,,trenérem na zkoušku" a spoustu dalšího.

Doplňkové aktivity
Tenisové kurty, fotbalová olympiáda, soutěže o ceny, sportovní kvíz, procházka lesem, v letních měsících koupání, vodní skluzavka a spoustu další zábavy.

Návštěva ligovými fotbalisty
Pokud to termínová listina umožní, kemp navštíví někteří ligoví fotbalisté, v minulosti to byl především hráč AC Sparta Praha, Ondřej Zahustel.Strava

Snídaně je připravována formou švédského stolu, připraveno je čerstvé pečivo, lupínky, jogurty, mléko, šunka, sýry, máslo, džem, teplý čaj s citronem.

Oběd a I. večeře jsou zajištěny dovozem z nedaleké restaurace Koruna v Českém Dubu, se kterou máme výborné zkušenosti. Domluvený jídelníček bude vždy předem k nahlédnutí.

V průběhu dne bude vždy připravena také Svačina. Svačina zahrnuje ovoce, zeleninu, sladké pečivo, Brumíka, apod.

II. večeře probíhá opět formou švédského stolu, k dispozici je vždy pečivo, pomazánka, paštika, šunka, sýry, zelenina, teplý čaj s citronem, ovocná šťáva.

Po celý den je k dispozici pitný režim. Voda, ovocná šťáva, v chladnejším počasí teplý čaj s citronem.


Realizační Tým

Pořadatel a trenér Ing. Karel Kozma (27 let)

Licence UEFA B, práce s mládeží od roku 2007 (FK Mladá Boleslav, SK Kosmonosy), pořadatel kempů od roku 2015,

Hráčská kariéra: U17, U18, U19 a U21 FK Mladá Boleslav, 1. FK Nová Paka (divizie C), SK Hlavice (ČFL), SK Kosmonosy (1.A. třída)

Hlavní trenéři a fyzioterapeut:

Michal Šimáček (23 let) - Licence UEFA B, práce s mládeží od roku 2011, šéftrenér mládeže SK Kosmonosy, pravidelná účast na Fotbalových kempech Karla Kozmy od roku 2015, hráč SK Kosmonosy (1.A třída)

Daniel Kozma (23 let) - Licence UEFA C, práce s mládeží od roku 2011 v FK Mladá Boleslav, hráč FK Mladá Boleslav (nyní hostování FK Varnsdorf, 2. liga)

Adam Malík (23 let) - Licence UEFA B, práce s mládeží od roku 2011 v FK Mladá Boleslav, nyní AC Sparta Praha, trenér brankářů

Bc. Irena Nováková (26 let) - Fyzioterapeutka Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi, účast na soustředěních SK Kosmonosy a Fotbalových kempech Karla Kozmy


Ubytování

Ubytování se nachází přímo v prostorách sportovního areálu v bezprostřední blízkosti fotbalového hřiště.

V 1. patře zrekonstruované budovy se nachází čtyřlůžkové pokoje, prostorná jídelna, kuchyň, toalety, sprchy. Ve spodní části budovy jsou k dispozici šatny se sprchami, toaletami, bazénkem, saunou a masážním stolem.

Budova areálu SK Hlavice
Budova areálu SK Hlavice


Místo konání

Fotbalové kempy se konají 30 km od Mladé Boleslavi v obci Hlavice nedaleko Českého Dubu či Mnichova Hradiště. Obec Hlavice vlastní nově zrekonstruovaný sportovní areál.

Příjezd účastníků 1. den mezi 7.00 a 9.00 hodinou ranní.

Odjezd poslední den dle informací, které obdržíte při příjezdu.